Únor 2011

Miley Cyrus chtěla otrávit fanynky!

28. února 2011 v 11:47 | Evča |  NEWS MILEY

Hvězda seriálu Hannah Montana chtěla otrávit své obdivovatelky kadmiem!

Zpěvačka má na krku pěkný průšvih. Zjistilo se totiž, že šperky z její kolekce obsahují vysoce toxickou látku - kadmium, které má prokazatelně karcinogenní účinky.

Pokud by například takový "klenot" spolklo malé dítě, kadmium by se mohlo uvolnit do jeho organismu v takové dávce, že by mohlo poškodit játra i ledviny a způsobit anémii.

Obchodní síť Walmart, jež šperky prodávala, odmítá nařčení, že by mohly ohrozit zdraví dětí. Navíc prý byla kolekce navržena pro starší ročníky. Pro jistotu ale zboží okamžitě stáhla z nabídky.

"Šperky značky Miley Cyrus & Max Azria nebyly určeny dětem, ale kvůli své tvrdé politice ohledně ochrany zdraví a bezpečí dětí jsme se je rozhodli ihned stáhnout z prodeje, dokud neprokážeme, že dětem nemůžou uškodit," uvedl mluvčí Walmartu.

Sama zpěvačka se k záležitosti nijak nevyjádřila. Veškerou pozornost upírá ke své kariéře. Nedávno do světa vypustila nový klip k písni Can't Be Tamed. V něm se z pubertální hvězdy proměnila v opravdovou dámu.

Zlí jazykové tvrdí, že se sedmnáctiletá star snaží podobat Christina aguilera nebo Britney Spears ale nemá na to hlasový potenciál. Jsme zvědaví, co na její novou, drsnější image řeknou její -náctileté, už tak otrávené fanynky.

Miley nám v každém případě dospívá. Dokonce dostala první dospěláckou roli ve filmu Poslední píseň, kde si zahrála po boku australského herce Liama Hemswortha (20).

"Nabídka na natáčení filmu přišla v šílené době, protože jsem měla turné a pracovala jsem na show. Myslela jsem, že to nezvládnu, ale nakonec to všechno do sebe krásně zapadlo," svěřila se.

A jak už to tak v herecké branži chodí, po týdnu natáčení už Miley s Liamem nemuseli nic hrát. Po prvním filmovém polibku přišly další, tentokrát nefilmové. "Ten polibek ve mně něco vyvolal, věděla jsem, že je to ono," práskla na sebe kráska. "Láska je krásná a cítíte se skvěle, když je to s někým, kdo vás naplňuje. Přesně to mi Liam dává a jsem šťastná."

Miley Cyrus se už dokonce letěla představit Hemswor­thovým rodičům do Austrálie. "U jeho rodiny to vypadalo jako u nás doma v Nash­villu, například krávy tam byly všude," smála se.

Na znamení své lásky k Liamovi si nechala vytetovat slovo Love (láska) na levé ucho. Asi tak chtěla naznačit, že je až po uši zamilovaná. To, že to s ním myslí opravdu vážně, dokazuje i její nedávné prohlášení: "Liama si vezmu za muže, jen co dosáhnu plnoletosti."

Jestli už ovšem v té době nebudeš sedět v lochu za ublížení na zdraví svým fanynkám, Miley...

''LOL'' Official Release

28. února 2011 v 11:34 | Evča |  NEWS MILEY
Film LOL se konečně dočkal toho že mužete vědět kdy výjde - 20.července.
No už sem až dost natěšena co to bude doufam že budou z toho fotky :)


Miley Cyrus-Haiti Ticket

28. února 2011 v 11:31 | Evča |  NEWS MILEY
Tady mám lístek,že je Miley na Haiti.Ta Hannah Montana tam je protože chtěla se dostavit jako známa Hannah Montana a děti podpořila je to od ní moc hezké :)
imagebam.com

Miley Cyrus in Los Angels!

28. února 2011 v 11:27 | Evča |  NEWS MILEY

Dobré dopoledne jak se máte? omlouvám se že jsem se od Pátku neozvala ale neměla jsem náladu něco hledat a přidávat tak dnes vám to vynahradím :) začnu stím že miley byla prý viděna jak se procházi v Los Angels ! bohužel se neobjevili fotky ani videa no škoda třeba se ješte objeví !

Signing Autographs in Haiti 24/2/2011

27. února 2011 v 21:33 | Evča |  Miley Cyrus
Včera Miley rozdávala autogramy. Fotky jsou zatím 4 a v hodně špatné kvalitě, nejspíše od fanoušků. Ale vypadá skvěle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Marie Claire #4

25. února 2011 v 13:46 | Evča |  Miley Cyrus
bjevily se dvě nové fotky pro magazín Marie Claire :)
Jedna z photoshootu a druhá z foceni :-))
imagebam.com imagebam.com

DE Bravo (9/2011)

25. února 2011 v 13:46 | Evča |  MAGAZINES
Mám tu scany z německého Brava :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobní #242

25. února 2011 v 13:45 | Evča |  OSOBNÍ
novější osobní fotky :))
imagebam.com imagebam.com

Cyrus Family Shopping at Grove

24. února 2011 v 14:21 | Evča |  FAMILY
Rodinka vyšla na nákupy :) (Miley tam není)
free image host free image host free image host free image host

Ooh! La, La Girls

24. února 2011 v 14:20 | Evča |  FAMILY
ám tu video, kde Miley chválí Emilynu módní kolekci s názvem Ooh! La, La Couture. Tato kolekce bude v prodeji 14. Února. Mám tu i pár fotek..
free image host free image host free image host free image host free image host

Noah & Billy Out with Dogs 13/2/2010

24. února 2011 v 14:19 | Evča |  FAMILY
Mezitím co Miley pilně pracovala ve studiu tak se Billy Ray a malá Noah vydali na procházku se psy, kolem sousedství v Toulca Lake. Můžeme si všimnout, že Noah má mikinu s Metro Station. Mám tu dvě fotky :)
free image host free image host

Noah at 11th Annual Children Uniting Nations 7/3/2010

24. února 2011 v 14:18 | Evča |  FAMILY
Noah se zúčastnila předevčírem akce s názvem Children Uniting Nations. Byla tam se svou sestřenkou Emily a tetou. Slušelo jí to a ta ofina jí sluší :)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Noah & Ashley

24. února 2011 v 14:18 | Evča |  FAMILY
Mám tu fotku Noah s Ashley Greene, která nyní pracuje s Miley na filmu LOL
imagebam.com

Noah & Tish On The Set

24. února 2011 v 14:17 | Evča |  FAMILY
ám tu dvě fotky Noah a Tish. Přijely podpořit Miley na natáčení :)
imagebam.com imagebam.com

Brandi's Personals

24. února 2011 v 14:17 | Evča |  FAMILY
yto fotky přidala Brandi na svůj twitter. Na fotkách je s pejskama Matem a Locem. Úžasné fotky a Mate je opravdu obrovský, když si vzpomenu nadobu, kdy si ho Miley pořídila :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tish & Billy Ray Cyrus Divorce

24. února 2011 v 14:16 | Evča |  FAMILY
ám tu dvě fotky, kde můžeme vidět Tish s Noah a Braisonem, jak jdou za advokátem v LA. Musim říct, že mě to dost mrzí =( Byli opravdu nádherný pár...
imagebam.com imagebam.com

Family

24. února 2011 v 14:14 | Evča |  FAMILY
free image hostfree image host
BILLY RAY CYRUS
Vztah: otec
Narozen: 25.srpna 1961
Fakta: Je slavný country zpěvák. Jeho hit je píseň "Achey Breaky Heart". V seriálu Hannah Montana hraje otce Miley/Hannah Robbyho Raye. Když byl mladší, napsal píseň "Ready, Set, Don't Go" a to když Miley odcházela z Tennessee do Kalifornie. Nyní je tato píseň ve filmu Hannah Montana: The Movie a Billy ji zpívá jako duet se svou dcerou.
free image host free image host free image host free image host
LETICIA 'TISH' FINLEY CYRUS
Vztah: matka
Narozena: 13. května 1967
Fakta: Miley říká, že mamka je její nejlepší přítelkyně. Nejen že Tish vede v životě Miley úlohu matky ale také je její manažerkou. Tish se provdala za Billyho Raye 28. prosince roku 1993. Tish se často zúčastňuje akcí spolu s Miley a je jí stále po boku. Většina lidí si myslí, že je Mileyina máma mrtvá a to z toho důvodu, že je to tak v seriálu."
free image host free image host free image host
RANDI GLENN CYRUS
Vztah: nevlastní sestra z mamčiny strany
Narozena: 26. května 1987
Fakta: Brandi má kapelu s názvem Frank and Derol, kde hraje na kytaru. Momentálně je ve vztahu se Samem Hancockem, který hraje v kapele Luminate. Miley říká, že má s Brandi výborný vztah a ve všem se navzájem podporují.
free image host free image host free image host free image host
TRACE DEMPSEY CYRUS
Vztah: nevlastní bratr z matčiny strany
Narozen: 24.února 1989
Fakta: Trace hraje a zpívá ve známé skupině Metro Station, kteří mimé jiné jeli turné spolu s Miley v roce 2009. Miley říká, že tuto kapelu opravdu miluje a velice ji podporuje. Metro Station s ní dokonce nahráli i několik málo duetů. Trace má po těle mnoho tetování a pearcingů. Každé tetování, které zdobí jeho tělo, má pro něj býznam.
free image host free image host free image host free image host
CHRISTOPHER CODY CYRUS
Vztah: nevlastní bratr z otcovi strany
Narozen: 9.dubna 1992
Fakta: Chris žije se svou mamkou ale Billy Ray chce vědět o něm co nejvíce jelikož nyní žije se svou rodinou v Kalifornii. Jeho mamka se jmenuje Kristen Lucky a Billy s ní žil, než poznal Tish. Chris s nimi vyrůstal na farmě. Chtěl s nimi udržovat normální rodinný vztah. Vše se ale rozpadlo, když se Miley stala slavnou.
free image host free image host free image host free image host
BRAISON CHANCE CYRUS
Vztah: bratr
Narozen: 9.května 1994
Fakta: Barison hraje ve skupině Lazy Randy. Říká, že nestojí o slávu a upřednostňuje hraní na bicí a rád si zahraje basketbal. Někdy toho ale rád využije a řekne, že Miley Cyrus je jeho sestra a slavná Hannah Montana. Plno lidí si dříve myslelo, že Miley a Braison jsou dvojčata.
free image host free image host free image host free image host
NOAH LINDSEY CYRUS
Vztah: sestra
Narozena: 8.ledna 2000
Fakta: Noah už se také parkrát objevila v televizi. Její velkým vzrojem je samozřejmě starší sestra Miley. Zahrála si v několika epizodách Hannah Montany a seriálu Doc. Miley říká, že z ní bude jednou úžasná herečka a zpěvačka. Nyní již má na internetu svou vlastní show, kterou má se sestřenkou Emily Grace s názvem The Noie & Ems Show. Není to tak nedávno, co se Noah rozhodla pro svou vlastní módní kolekci.
free image host free image host free image host free image host
OTHERS FAMILY
1. Babička Loretta Finley
2. Strýc Mick Cyrus
3. Děda Ron Cyrus
4. Babička Ruth Cyrus

Sčítání fans xD

24. února 2011 v 12:10 | Evča |  WITH FANS
Ahoj! napadlo mě kdo je FANOUŠEK Miley Cyrus a Hannah Montana tak at se zapíše mezi fans Miley a Hannah přece bez toho by to nešlo :) tak pište díky už se těším ! :)
14t78z8
DO KOMENTÁŘŮ:
Jméno:
Bydliště: